ΚΥΒΕΝΤΙΔΟΥ-ΑΡΝΑΟΥΤΟΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ
![](https://www.dinamielpidaskifissias.gr/sites/default/files/kiventidou.png)
Ονομάζομαι Τατιάνα Κυβέντιδου Αρναούντοβα MD Ειδικός Ογκολόγος .Σύγχρονη διάγνωση ,θεραπεία του καρκίνου και άλλων παθήσεων.
Δραστηριοποιούμε επαγγελματικά στα βόρεια προάστια της Αθήνας . Στα πλαίσια της ιατρικής μου δραστηριότητας δημιουργώ επιστημονικές δημοσιεύσεις με πανελλήνια κα
διεθνή αναγνώριση .Είμαι μέλος της Επιτροπής Ισότητας (Δήμος Κηφισιάς ) 2019 -ήμουν υποψήφια δημοτική σύμβουλος .
Είμαι παντρεμένη με δύο παιδιά .Έχω μια υπέροχη οικογένεια. Εκείνο που με ωθεί να θέσω για δεύτερη φορά υποψηφιότητα είναι η αγάπη για τον τόπο Κηφισιά-Νεα Ερυθραία-Εκάλη.
Δύναμη Ελπίδας Κηφισιάς
Email: gthomk@yahoo.gr